4 افزونه مفید برای افزایش امنیت وردپرس

4 افزونه مفید برای افزایش امنیت وردپرس

متأسفانه تقریباً روزی نیست که خبری را در مورد هک شدن وب سایت های وردپرسی نشنویم ، از آنجائیکه وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای موجود می باشد انگیزه های بسیاری برای هک کردن آن وجود دارد.

بنده در این مقاله قصد دارم چند افزونه را به شما معرفی کنم که نصب آنها می تواند باعث افزایش امنیت وب سایت شما شود.

 

1. Secure WordPress Plugin : یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس و همراه با محیطی کاربر پسند. این افزونه با حذف گزارش های خطای مربوط به صفحه لاگین سایت و همچنین مخفی کردن نسخه وردپرس شما امکان یافتن نقاط ضعف وب سایت شما را برای هکرها مشکل می کند.

2. WP Security Scan Plugin: افزونه ای کاملاً کاربردی برای محافظت از بلاگ شما و کنترل رخنه های امنیتی در وب سایتتان. همچنین این افزونه می تواند به مدیر سایت نشان دهد که نقطه ضعف در چه محلی می باشد و به وردپرس در محافظت از پنل مدیریتی و بانک اطلاعاتی سایت کمک می کند.

3. Limit Login Attempts: همان طور که از نامش پیداست کاملاً برای محافظت در برابر حملات "brute force" مناسب است، این افزونه تعداد دفعات تلاش ناموفق برای ورود کاربر در صفحه لاگین را محدود می کند و در صورت تجاوز از حد مجاز آی پی(IP) کاربر را بلاک می نماید.

4.Bullet Proof Security Plugin: این افزونه وردپرسی دارای ویژگی های امنیتی بسیاری می باشد و از کل بلاگ وردپرسی شما با بهره برداری از ویژگی های امنیتی فایل های "htaccess" محفظت می کند. همچنین برای امن کردن پوشه "wp-admin" و ریشه وب سایت شما کاملا مناسب است.

در پایان لازم می دانم به این نکته اشاره کنم که افزونه های بالا صرفاً  امنیت وب سایت وردپرسی شما را تا حدی بالا می برند، اما در برخی موارد می بینیم که حتی خود این افزونه های امنیتی نیز آسیب پذیر هستند.

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی در زمینه افزایش امنیت وب سایتتان دارید می توانید از طریق صفحه تماس با ما پیام بگذارید.

مرودی یافت نشد

نظر شما چیست؟